חדשות

אז מה...? מה חדש אצלכם? אצלנו כל הזמן בתנועה!

העולם הדיגיטלי לא נח לרגע, אז למה שאנחנו ננוח? אצלנו מאמינים בתוצאות, ואם אתם רוצים לראות בדיוק למה אנחנו מתכוונים, אז כאן המקום.

כאן תוכלו לראות מה עשינו וכל פעם להתעדכן בדבר הכי חם שיצא לנו מהתנור. 

 

תיזהרו, זה לוהט!

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת

sal_nadlan_medium.jpg להרחבה

שופרסל נדל"ן

שופרסל נדל"ן היא חברה בת של שופרסל, הרשת הקמעונאית הגדולה בישראל. פעילותה העסקית של החברה מתמקדת בנדל"ן מניב, והיא מחזיקה ומנהלת נכסי נדל"ן המשתרעים על פני למעלה מ-190 אלף מ"ר.

sal_medium.jpg להרחבה

שופרסל - מגזין קולינרי

שופרסל היא הרשת הקמעונאית המובילה כיום בישראל, וככזו היא פועלת לשפר את חוויית השירות והקנייה הן בסניפים והן בערוצים המקוונים. במסגרת זאת נבחרה תבונה לבנות עבורה אתר מגזין קולינרי, חדשני וראשון מסוגו, אשר יכיל מאגר עצום של מתכונים וישרת הן את לקוחות הרשת והן גולשים אקראיים.

palmach_n.jpg להרחבה

פלמ"ח, גרסת הדיגיטל: אתר חדש לעמותת דור הפלמ"ח

בעמותת דור הפלמ"ח התקבלה החלטה: להיכנס לשדה קרב חדש, לא מוכר - זירת הקרב הדיגיטלית. ברוח ההחלטה פנו נציגי העמותה לחברת תבונה מבית SQLINK, המתמחה בין השאר בבניית אתרים אינטראקטיביים, ורתמו אותה לפרויקט לאומי ראשון מסוגו: בניית אתר חדשני ואינטראקטיבי, שישמש כמרכז ידע נרחב על ארגון הפלמ"ח, ויותר חשוב: ימשוך אליו גולשים מכל הגילאים, לרבות בני נוער, ויספק להם חוויית גלישה מהנה במיוחד.

pt_news.jpg להרחבה

המרכז העירוני להנצחה, תיעוד, חקר ולמידה של השואה בפתח תקווה

בעיר פתח תקוה מתגוררים כיום כ- 4,500 ניצולי שואה. מתוך רצון לכבד את אותם ניצולים ולהעריך את העובדה שהם שרדו את השואה ויכלו לה, הוקם המרכז העירוני לתיעוד, לחקר ולהנצחת השואה כדי להעניק להם את היחס המגיע להם ולדאוג לרווחתם האישית. חברת תבונה שמחה לקחת חלק בפרויקט ההצחה כשנבחרה לשדרג את האתר הישן ושל המרכז העירוני להנצחה, תיעוד, חקר ולמידה של השואה בפתח תקווה.

small_20c.jpg להרחבה

חכמה בכל טיפה: הושלמה הקמתו של אתר תאגיד המים 'מי שבע'

הידע הרב והניסיון העשיר שצברה חטיבת הניו-מדיה של תבונה בניהול פרויקטים לאומיים, יחד עם הצלחתם של פרויקטים קודמים בעולם הרשויות המקומיות, זימנו לה פרויקט מאתגר ובעל חשיבות ציבורית רבה – שדרוג אתר האינטרנט של 'מי שבע', תאגיד המים והביוב האזורי של באר שבע ואופקים.

small_18c.jpg להרחבה

הרוב קובע: אתר חדש ומתקדם למכון הישראלי לדמוקרטיה

חודשים ארוכים של עבודה מאומצת הגיעו לאחרונה לשיאם, עם עלייתו לאוויר של אתר האינטרנט החדש של המכון הישראלי לדמוקרטיה. את התהליך המורכב ניהלה חטיבת הניו-מדיה של חברת תבונה, ומטרתו הייתה לשפר את נוחות הגלישה באתר ואת חוויית השימוש בו.

rabin_small_c.jpg להרחבה

עיצוב אתר אינטרנט רספונסיבי למרכז יצחק רבין

בנינו עבור מרכז רבין אתר חדש, בטכנולוגיית Umbraco. האתר קיבל מראה חדשני וידידותי כדי שהחוקרים, המבקרים ייהנו לגלוש בו ולהיעזר במידע הרב המופיע בו, והוא פותח בצורה רספונסיבית כדי שניתן יהיה לגלוש בו בכל מקום ומכל מכשיר

kav_news.jpg להרחבה

קצר ונוסע - סרטון חדש לשירות קו רציף

מחלקת האנימציה של תבונה ממשיכה לשחרר סרטונים לרשת - והפעם סרטון אנימציה קצר וקליל עבור שירות קו רציף של משרד התחבורה. הסרטון הופק בחודש שעבר (פברואר) על ידי אנשי הקריאייטיב והאנימציה של תבונה, והוא נועד להציג לציבור הנוסעים מהו השירות ומהם יתרונותיו.

news_alon.jpg (1) להרחבה

מרקיעים שחקים – אתר חדש של תבונה למגדלי אלון

שמחים לספר לכם על השקת האתר החדש של פרויקט מגדלי אלון, אחרי שבועות של תכנונים ועיצובים של חטיבת הניו-מדיה של תבונה. האתר, שעלה לאוויר השבוע נועד לפרסם את בנייני המשרדים שעדיין בבנייה, וזכה לעיצוב מהוקצע במיוחד.

film_news.jpg להרחבה

סרטון הראיונות השרוט שהפקנו - אחד משישה קמפיינים מובילים בעולם

כשכותבים עלינו זה משמח אותנו במיוחד: סרטון הראיונות השרוט שהפקנו עבור חברת SQLINK נבחר לאחד מששת הקמפיינים לגיוס עובדים הכי מוצלחים והכי יצירתיים בשנת 2014. מדובר בסרטון שהפקנו בשיתוף חברת האנימציה שרוטונים, ומטרתו הייתה להציג בצורה קלילה את חוויית הראיונות של מועמדים ולהזמין אותם להיעזר בשירותינו.

minal_news.jpg להרחבה

פרויקט חדש לתבונה - אפיון ועיצוב אתר חדש למכללה למנהל

מומחי הדיגיטל של חברת תבונה מקבוצת SQLINK מתחילים לחמם מנועים - השבוע התבשרה החברה שהיא נבחרה לאפיין ולעצב את האתר החדש של המכללה למנהל. חטיבת הניו-מדיה של תבונה תחל בימים הקרובים בפרויקט המורכב, אשר עלותו מוערכת במאות אלפי שקלים, והוא ינוהל על ידי מומחי ה-UI וה-UX של החברה.

tvuna_banner_23_11_14.jpg להרחבה

מה באמת גוגל יודעת עליכם?

העיסוק בנושא הפרטיות ברשת, או יותר נכון בהיעדרה, הולך ותופס תאוצה בחודשים האחרונים. בין אם מדובר בסיפור על המורה שתמונות אינטימיות שלה פורסמו על ידי תלמיד, בין אם מדובר בהשלמה אוטומטית של שאילתות חיפוש ובין אם מדובר בקבלת פרסומות התואמות בדיוק, אבל בדיוק, את הרגלי החיפוש שלנו – נראה כי המידע עלינו ברשת כבר אינו פרטי כמו שהיה בעבר.

tv_news_hasmal_big.jpg להרחבה

יש חשמל באוויר - אתר חדש לרשות החשמל

החודש (אוגוסט 2014) עלה לאוויר אתר מדליק במיוחד: האתר החדש של רשות החשמל. האתר החדש עשיר מאוד במידע ובנתונים, והוא מסייע לצרכני החשמל לקבל מידע רלוונטי וליזמים מהתחום לקדם את פעילותם במשק האנרגיה. את הפרויקט ניהלה חברת תבונה מקבוצת SQLINK, ובראשו עמד ישורון גביש, מנהל פרויקטים בחברה.

01_07.jpg להרחבה

לשכת המסחר: בדרך למהפכה דיגיטלית

לשכת המסחר תל אביב והמרכז, המשמשת כארגון הגג של המגזר העסקי החופשי בישראל, בחרה בחברת תבונה מקבוצת SQLINK להקים ולנהל עבורה מערך מתקדם ומקיף של נכסים דיגיטליים.

hilan_997px.jpg להרחבה

מביאים הכול בחשבון: אתר חדש לחברת חילן

בחודש מאי השנה השיקה חברת חילן את האתר המשודרג שלה – אתר עשיר במידע ובעל יכולות טכנולוגיות מתקדמות במיוחד. לבניית האתר החדש בחרה חילן בחברת תבונה מקבוצת SQLINK, וכחלק מתפיסת העבודה הוחלט לפתח אותו בקוד הפתוח Umbraco.

rambam_997px.jpg להרחבה

רפואה בדיגיטל - עלה לאוויר האתר החדש של ביה"ח רמב"ם

בחודש מאי, לאחר חודשים ארוכים של עבודה מאומצת, עלה לאוויר האתר החדש והמתקדם של בית החולים רמב"ם בחיפה. האתר, אשר נבנה על ידי חברת תבונה מקבוצת SQLINK, פותח בטכנולוגיית SharePoint 2010. לבנייתו קדם תהליך תכנון ארוך וקפדני, ובמהלכו נבדקו לעומק ונותחו הצרכים והרצונות של הגולשים הפוטנציאליים.

sqlink_997px.jpg להרחבה

חברת תבונה זכתה בתחרות היוקרתית Webi Awards 2013

תבונה מקבוצת SQLink היא העומדת מאחורי האתר החדש והמוצלח של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, שאף זכה אמש (ד') בתחרות היוקרתית Webi Awards 2013. רון מוסקוביץ', מנכ"ל הרשות, כתת את רגליו פעמיים לבמת זוכי תחרות Webi2013 עם רותם רוגובסקי, סמנכ"ל ומנהל חטיבת New Media בחברת תבונה...