נגישות אתרים

 

איך אתם מנגישים?

 

זו לא שאלה של בחירה. זו לא החלטה שלכם. זו חובה חוקית, חברתית ושיווקית. אם יש לכם אתר המציג מידע או שירותים לציבור, האחריות שלכם ברורה: האתר שלכם חייב על פי חוק להיות נגיש. וכדי שיהיה ברור: לא מדובר רק בהימנעות מקנסות או במתן הזדמנות שווה לכולם. מדובר בהרחבת הפלטפורמה השיווקית שלכם לציבור שלם שעד היום לא הגעתם אליו.   

 

דבר אחד בטוח: אתם חייבים לעשות זאת נכון – ולכן אתם חייבים אותנו. 

לפרטים נוספים לחצו כאן

שירותים

מנגישים עבורכם את הנגישות

לא מספיק אתר מתקדם, לא מספיק רצון טוב. כדי שהאתר שלכם יהיה נגיש ויעמוד בכל התקנים עליכם לפעול לשם כך. ואיך עושים זאת? בדיוק עבור מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם מומחי נגישות. אלו יבחנו את האתר שלכם, יאבחנו את רמת הנגישות שלו, יזהו את הכשלים ויספקו מענה טכנולוגי - כדי להציב אתכם בשורה אחת עם אלו שכבר עשו זאת.

 

שירותי הנגישות באים לידי ביטוי בשלושה מישורים:

  • ייעוץ נגישות תהליך מקיף ומקצועי הכולל את בדיקת האתר וקביעת רמת הנגישות שלו. בתום תהליך האבחון נציג בפניכם את הממצאים – ונפעל על פי דרישתכם לטפל בפערים ולהפוך את האתר שלכם לנגיש.
  • הנגשת אתרים - במסלול זה אנו מבטיחים לכם שקט נפשי. מומחי הנגישות שלנו מבצעים את תהליך ההנגשה מתחילתו ועד סופו – עד שהאתר שלכם עומד בכל תקני הנגישות. בין השאר כולל התהליך פיתוח פיצ'רים חיוניים, הטמעת קודים, בדיקות איכות ואופטימיזציה לאתר.
  • הדרכות בהנגשת אתרים - אנו מביאים את עקרונות ההנגשה אליכם עד הבית. שירות זה מציע הדרכות פנים-ארגוניות העוסקות בכל היבטי ההנגשה: ההיבטים המשפטיים והעסקיים של חוק הנגישות, תקני נגישות, התנהגות גולשים בעלי מוגבלויות, צעדים לשימור ההנגשה ועוד.

 

הנגישות היא הרבה יותר מערך חברתי. היא מביאה לצמצום הסיכונים שלכם, משדרגת את האתר ותורמת להגדלת קהל היעד שלכם.

 

 


רוצים לוודא שזה קורה?
דברו אתנו