סטודיו לעיצוב גרפי

איך אתם נראים?

תדמית. יופי. נראות. סגנון. מיתוג.

היום כבר כולם יודעים: היבטים אלו משפיעים בצורה מכרעת על הצלחתו של הארגון. כי בסופו של יום, אין כמו מראה עיניים. אהבה ממבט ראשון קיימת גם בעולם הדיגיטל, וללא ספק המסרים והרעיונות שלכם מועברים בצורה ברורה ויעילה יותר כאשר הם עטופים במסגרת מעוצבת ומושכת.

ובשביל זה אנחנו כאן – לגרום לכם להיראות.

שירותים

יוצרים לכם הזדמנות

בעולם שבו אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני – אנחנו ההזדמנות שלכם.
אנו מקצוענים בעיצוב. המומחיות שלנו היא להפוך אתכם למושלמים – לפחות בעיני המתבונן. מומחי העיצוב שלנו הם חוד החנית בתחומם, והם כאן כדי לספק לכם את האתר המושלם, המדויק, המיוחד והמפתיע – זה שיוצר עניין ומותיר חותם.

מחלקת העיצוב שלנו מהווה One Stop Shop עבורכם. היא כוללת את כל תהליך העיצוב - והרבה מעבר לכך:


עיצוב גרפי

הסטודיו לעיצוב גרפי שלנו מספק שירותי עיצוב גרפי מ-א' עד ת', כדי שהארגון שלכם לא רק ייראה – אלא גם ייראה טוב. תוכנות גרפיות, פונטים, צבעים, תמונות, חיתוכים וסגנונות – אנו מודעים לכך שהנכסים הדיגיטליים שלכם הם כרטיס הביקור שלכם, ואנו נוודא שהם ייצרו את הרושם הרצוי.


שפה ויזואלית

עיצוב איכותי, לפני הכול, מתחיל בקריאייטיב. ברעיון. בהבנת הארגון והמסרים שלו. ולכן, עוד לפני שתוכנות העיצוב נכנסות לפעולה, מגבשים מומחי העיצוב שלנו שפה ויזואלית מתאימה - שפה המבדלת את הארגון מהאחרים וגורמת לו ליצור נוכחות. ואיך עושים זאת? זה התפקיד שלנו, וכאן נכנסים לתמונה המקצוענות, הניסיון, היצירתיות והמעוף של אנשינו, סטודיו לעיצוב גרפי מהשורה הראשונה.


חוויית משתמש

יכולות העיצוב של של סטודיו לעיצוב גרפי באות לידי ביטוי גם בתהליכי אפיון של אתרים ואפליקציות וביצירת חוויית המשתמש (UX). לא רק יופי, לא רק סגנון – אלא גם תכנון מעמיק שנועד לגרום ללקוחות שלכם להרגיש טוב ולרצות לחזור אליכם שוב ושוב.


רספונסיביות

מחלקת העיצוב, בשיתוף פעולה עם מחלקת הפיתוח שלנו, יודעת להפוך את האתר שלכם לאתר גמיש, רספונסיבי, המתאים את עצמו לכל מסך. המשמעות עבורכם היא שתמיד תהיו זמינים ונגישים ללקוחותיכם – בכל מכשיר, בכל שעה ובכל נקודה על הגלובוס.


הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, שירות בתי הסוהר, שופרסל ועוד עשרות לקוחות כבר יודעים: יש עיצוב ויש עיצוב.

רוצים גם אתם להבין את ההבדל? צרו עמנו קשר