פיתוח מובייל

להוביל. בכל מקום. בכל מכשיר. בכל דקה - בניית אפליקציות מובייל

 

העולם עבר לנייד. אתרים, יישומים, מידע, ערוצים - הטלפונים החכמים והטאבלטים נמצאים בכל מקום, וכיום מרבית פעולות הגלישה והעברת הנתונים נעשות במכשירים הניידים.

המשמעות עבור עסקים וארגונים: רק מי שייצור פלטפורמה המותאמת למדיות הניידות יוכל להגיע באמת לגולשים, להיות אתם בכל מקום שבו הם נמצאים ולהעביר להם את כל המסרים הרצויים.

וכאן אנחנו נכנסים לתמונה - פיתוח אפליקציות מובייל מהשורה הראשונה

שירותים

נביא אתכם להיכן שתרצו

לא משנה איפה אתם – אנחנו נביא אתכם לכל מקום שתרצו. 

חטיבת הניו-מדיה שלנו לוקחת אתכם למסך הקטן – למובייל. המומחים שלנו מכירים את עולם המובייל על בוריו, והשילוב בין הניסיון העשיר שלהם ליכולות הטכנולוגיות שרכשו מאפשר לכם לפרוץ את גבולות הגודל, הזמן והמקום. מתעניינים בפיתוח אפליקציות מובייל? הגעתם למקום הנכון.

פיתוח מובייל - אנו מובילים בשלושה תחומים מרכזיים:

 

פיתוח אתרים רספונסיביים

כדי שהאתר שלכם יפיק את המקסימום ויגיע לגולשים רבים ככל האפשר, מחלקת בניית האתרים שלנו תפתח עבורכם אתר רספונסיבי - אתר בעל עיצוב דינמי המתאים את עצמו לכל סוגי המסכים.

הבחירה באתר רספונסיבי מבית תבונה תבטיח לכם לא רק חשיפה מרבית שלו, אלא גם את הידיעה כי הלקוחות שלכם זוכים לחוויית גלישה מהנה ואיכותית במיוחד.

 

פיתוח אפליקציות מובייל ופיתוח אפליקציות Cross-Platform 

כל רעיון, כל בקשה וכל חלום יהפכו בידיים של מומחי המובייל שלנו למציאות. ומה שמתרגם את המציאות הזו להצלחה הוא לאו דווקא היכולת שלנו לפיתוח אפליקציות המתאימות לכל סוגי המכשירים ולכל מערכות ההפעלה הקיימות (זה החלק הקל...), אלא היכולת להביא את האפליקציה לשלמות מבחינת ממשק המשתמש ונוחות השימוש - פיתוח מובייל הלכה למעשה. 

 

פיתוח ובניית אפליקציות Native

צוותי המובייל שלנו פיתחו עשרות אפליקציות Native מורכבות - בניית אפליקציות בעלות ייעוד ספציפי המותאמות למערכת ההפעלה Android או למערכת ה-iOS. אפליקציות אלו, המותקנות ישירות על גבי המכשיר הנייד ואינן מחייבות שימוש בדפדפן, הן לעתים ההבדל ביניכם לבין כל השאר – מבחינה תדמיתית, מיתוגית, חדשנית ושיווקית.

 

כבר עכשיו אנחנו אצלכם בכיס! 

האתרים והאפליקציות שפיתחנו עבור לקוחותינו - בנקים, חברות מסחריות, רשתות מזון, משרדי ממשלה ועוד – נכנסו לשימוש, הפכו לסיפורי הצלחה וזיכו אותנו בפרסים.
רבים מהם נמצאים ממש ברגע זה אצלכם בנייד. 

רוצים להצטרף להצלחה? הצטרפו לעולם של פיתוח מובייל - לחיצה אחת – ואתם בדרך לשם.

 

inner_mobile.jpg