רשתות חברתיות

חשיפה. נוכחות. תקשורת. הצלחה.

היום כבר ידוע: לא מספיק להעביר לגולשים את המסר הרצוי. למסר השיווקי או העסקי אין ערך אם הוא חד-צדדי, והצלחתו של מותג במרחב הדיגיטלי נמדדת ביכולת שלו ליצור דו-שיח אמיתי עם הגולשים, להבין מה הם צריכים (או רוצים) ולהיות חלק מהם בכל רגע נתון.

או במילים אחרות: רשתות חברתיות.

שירותים

שולטים בזירה הדיגיטלית

חטיבת הניו-מדיה שלנו כבשה בסערה את עולם הרשתות החברתיות. פייסבוק, יו-טיוב, טוויטר ומדיות חברתיות נוספות - המומחים שלנו חיים ברשת, 'לומדים' את הגולשים, מדברים בשפה שלהם ויודעים ליצור אִתם אינטראקציה ולשמר אותה לאורך זמן.

אנו יודעים לקחת כל מותג, בכל סדר גודל, ולהפוך אותו לסיפור הצלחה ברשת – בזכות ההקפדה על שלוש יכולות מרכזיות:

תמהיל אנו תוקעים יתד עבור הלקוח בכל הנכסים הדיגיטליים העומדים לרשותו. אנו משלבים ביניהם בצורה מושכלת ומאפשרים לארגון להיות בכל מקום, בכל רגע נתון – ולבסס תקשורת ישירה עם כל אחד מקהלי היעד שלו.

ניטור - אנו שומעים ורואים הכול. אנחנו פשוט שם. יש לנו צוות ייעודי שלא מוריד את העיניים מהמסך, יש לנו כלים טכנולוגיים שמזהים כל דיון, שאלה או תגובה המופיעים במרחב האינטרנטי וקשורים ללקוח, יש לנו ניסיון עשיר בניהול משברים ברשת – ואנחנו הופכים עבורכם את הזירה האינטרנטית למקום שאתם לא רק נמצאים בו, אלא גם מובילים אותו קדימה.

חוויה מומחי הרשתות החברתיות שלנו יודעים להעניק ללקוחות שלכם את הדבר החשוב ביותר: חוויה. אנו יוצרים תוכן מקורי שחודר עמוק ללב, יוזמים ומפתחים אפליקציות חווייתיות שגורמות הנאה ללקוחות שלכם, בונים עבורם עולם תוכן שלם ומהנה – ומתרגמים את החוויה שלהם לקשר עסקי מתמשך ולנאמנות למותג שלכם.

 

רצים מרתון בקצב ספרינט

הגברת הנוכחות ברשתות החברתיות היא ריצת מרתון הדורשת סבלנות, הבנה ואסטרטגיה. אנו חושבים קדימה - הרבה קדימה - כדי שהמותג שלכם יתבסס ויזכה לאמון הגולשים, ובד בבד פועלים בקצב מהיר במיוחד כדי שכבר ב-Day One תהיו מורגשים ובולטים ברשתות החברתיות הרלוונטיות.

אנחנו עושים את זה עם קווי לילה, עם כרטיס אדי ועם מותגים מובילים נוספים -

ועכשיו גם אתם יכולים!