שירותי תוכן וקופירייטינג

ללחוץ לגולשים את היד

הלוואי שזה היה אפשרי. ללחוץ להם את היד, לחייך אליהם, ליצור קשר עין. אבל המציאות היא אחרת: הם רואים רק את המילים המופיעות על המסך, והדרך היחידה לזכות בתשומת לבם היא להציג להם את המילים הנכונות.

בעולם עמוס מסרים יש חשיבות עצומה לתוכן - וכשההצלחה תלויה בתוכן, חייבים את הטובים ביותר.

שירותים

עושים קסמים על המסך

מומחי התוכן שלנו יודעים להפוך רעיונות למילים - ומילים להצלחה. הם משלבים בין כישרון טבעי לניסיון שיווקי, בין חדות מחשבה לדייקנות בכתיבה – ומוצאים תשובות יצירתיות לשאלות החשובות של כל ארגון: איך להעביר את המסר, כיצד להתאים אותו לקהל היעד הרלוונטי, מהן המילים הנכונות וכיצד 'לשווק' את הרעיון בצורה מיטבית.

צוות הקריאייטיב שלנו לא קם מהכיסא עד שיש מילים על הנייר. התוצר הסופי מתקבל לאחר תהליך מורכב ומאתגר הכולל פגישה לפיצוח הבריף ולהבנת המסרים, ישיבות קריאייטיב וסיעור מוחות, מחקר של המתחרים, כתיבה והשחזת המסרים, עריכה לשונית - והרבה כוסות קפה לחידוד המחשבה.

כשהתכנים מגיעים לשולחנכם, הם הופכים לכרטיס הביקור שלכם: 

  • באתר האינטרנט
  • בדף הפייסבוק
  • בקמפיין האינטרנטי
  • באפליקציה
  • בסרטון הוויראלי שבדרך

ובשלב הזה, בדרך כלל, צוות הקריאייטיב שלנו שותה עוד כוס קפה – ועובר לפצח את הפרויקט הבא.


ללמוד. לכתוב. להצליח.

שירות נוסף שמציעה מחלקת התוכן שלנו הוא הדרכות בכתיבה שיווקית. ההדרכות מבוצעות בחדר ההדרכות שלנו או בבית הלקוח, והן מתאימות למנהלי השיווק, למנהלי התוכן ולמנהלי השירות בארגונכם – ובכלל לעובדים שעיקר עבודתם נסמכת על התקשורת הכתובה.

ההדרכות מועברות על ידי מומחי תוכן מהשורה הראשונה. הן מלוות בתרגול לשיפור המיומנויות ומשלבות ידע שיווקי לצד גישות וכללים הנלמדים באקדמיה.


תנו לנו לכתוב – ואתם תיהנו מהתוצאה!


צרו עמנו קשר