אודות תבונה

רצף של הישגים

מאחורי המקצוענות של אנשינו עומד הכוח המניע האמיתי שלנו – תחושת השליחות

מיום הקמתה בשנת 1984 ליוותה תבונה מאות חברות וארגונים מובילים במגזר העסקי, בענף הביטוח והפיננסים, במשרדי ממשלה, ברשויות מקומיות, במגזר הביטחוני, ביחידות צה"ל, במוסדות רפואיים, במערכת החינוך ועוד. 


תשוקה. חדשנות. יצירתיות. מקצוענות. ניסיון. נחישות. ועוד פעם מקצוענות.

כבר יותר מ-30 שנה אנחנו מפצחים אתגרים. אנחנו חיים את עולם הדיגיטל, אנחנו מבינים טכנולוגיה - ואנחנו יודעים להפוך את החלום שלכם לפתרון חדשני שיזניק אתכם קדימה.

המומחים שלנו מוכנים תמיד על קו הזינוק: מנהלי פרויקטים, מהנדסי תוכנה, מנתחי מערכות, מומחי ניהול ידע, עורכי תוכן, מומחי UI ו-UX, מעצבים, אנשי קריאייטיב, מטמיעים, מדריכים ומנהלי דיגיטל. שלפנו אותם מהשורה הראשונה, השקענו בהכשרה שלהם - ויצרנו נבחרת מנצחת. כזו שמכוונת למטרה - וקולעת. 

הרבה מסלולים, תוצאה אחת:
אתרי אינטרנט מורכבים, אפליקציות מובייל, פתרונות תוכנה, פורטלים ארגוניים, רשתות חברתיות, שירותי תוכן וקריאייטיב, ניהול נכסים דיגיטליים.

אנו מקימים ומנהלים מערכים דיגיטליים חדשניים, מציעים פתרונות תוכנה בהתאמה אישית, משדרגים ללקוחותינו את הסביבה האינטרנטית שלהם ורותמים עבורם את שני המרכיבים החשובים ביותר בעולם הדיגיטל והמחשוב: טכנולוגיה מתקדמת וחשיבה יצירתית.  

רצף של הישגים
מיום הקמתה בשנת 1984 ליוותה תבונה מאות חברות וארגונים מובילים במגזר העסקי, בענף הביטוח והפיננסים, במשרדי ממשלה, ברשויות מקומיות, במגזר הביטחוני, ביחידות צה"ל, במוסדות רפואיים, במערכת החינוך ועוד.

בכל פעם מחדש נבחרנו להוביל - ובכל פעם מחדש הוכחנו את יכולותינו, את נכונותנו ואת יתרונותינו. 

בשנת 2012 בחרה בנו קבוצת SQLINK כשותף אסטרטגי ורכשה את פעילות החברה.

בסוף שנת 2013 קיבלנו הכרה נוספת כששניים מלקוחותינו, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ותיאטרון הבימה, זכו בשלושה פרסים בטקס Webi2013, האוסקר הישראלי לאתרי אינטרנט. 

הצלחה היא עניין של החלטה – ואנחנו החלטנו לנצח. תמיד.

למה לבחור בנו?

משפחה לא בוחרים, מומחי דיגיטל כן.

עשרות שנות ניסיון, מאות לקוחות מרוצים, טכנולוגיות חדשניות, פרסים בתחום הדיגיטל, מומחים שלוקטו בפינצטה – אבל אם תשאלו אותנו, יש שלושה ערכים שהופכים אותנו לאטרקטיביים במיוחד: 

  1. אומץ
    אנחנו לא חוששים להציע. לנסות. לבחון את הגבולות. אנחנו לא מחפשים את הקל והמוכר – כי גילינו שכשמגיעים לקצה היכולת והטכנולוגיה, אפשר לתת 'פוש' אחרון וזה מה שעושה את ההבדל.
  2. התמדה
    בעולם הדיגיטל הצלחה נמדדת לאורך זמן - ולשם כך צריך התמדה, סבלנות ונחישות. אנחנו לא מדוממים מנוע, לא מורידים את הרגל מהגז – וזו אחת הסיבות שאנו יודעים לייצר הצלחות. 
  3. שליחות
    מאחורי המקצוענות של אנשינו עומד הכוח המניע האמיתי שלנו – תחושת השליחות. אנו ניגשים לכל פרויקט כאילו הוא הראשון שלנו, ולא שוכחים לרגע: אנחנו כאן בזכות הלקוחות, בשבילם ולמענם.