בשביל מה יש חברים - אתר חדש לחברת Gotfriends

החודש (נובמבר) עלה לאוויר האתר החדש של חברת Gotfriends מקבוצת SQLINK , מהמובילות בארץ בגיוס עובדים לתחומי התוכנה, האינטרנט והתקשורת. את פרויקט בניית האתר ניהלה חטיבת הניו-מדיה בתבונה, ובסיומו החליף האתר החדש את האתר הישן.

האתר, אשר פותח בטכנולוגיית Umbraco, עוצב בצורה חדשנית וידידותית למשתמש - כדי לאפשר הן למועמדים והן לארגונים המגייסים עובדים למצוא בקלות את המידע הנחוץ להם ולעודד אותם להשאיר את פרטיהם באתר. האתר פותח בצורה רספוניסיבית, והוא מאפשר לגלוש בו בכל מקום ומכל מכשיר.

בעזרת מנוע חיפוש ממוקד מאפשר האתר לכל מחפש עבודה למצוא בקלות את המשרות המתאימות לו מתוך מאות המשרות המתעדכנות בו מדי יום. המשרות 'נשלפות' באופן אוטומטי מתוך מערכות הליבה של החברה, ולמעשה האתר מציג תמיד את המשרות החמות ביותר.

ל'עצלנים' שבחבורה מציע האתר שירותי 'צייד משרות': סוכן חכם המאתר עבור המועמדים את המשרות המתאימות להם ומעדכן אותם באופן יזום. עוד מאפשר האתר להתחבר למערכת דרך הפייסבוק, ללא צורך בכניסה עם סיסמה בכל פעם מחדש.

שירות נוסף שבא לידי ביטוי באתר הוא 'חבר מביא חבר': אפשרות להעלות באתר קורות חיים של חברים המחפשים עבודה, ואם כתוצאה מכך מאוישת משרה המופיעה באתר – שולח המשרה מקבל תגמול כספי שווה במיוחד.

מוריה יולזרי, מנהלת הפרויקט, סיכמה את תהליך העבודה: "זה היה פרויקט מהנה במיוחד, כי הוא תוכנן וכיוון למקום מאוד חדשני וצעיר. האתגר הגדול בפרויקט היה המחשבה כיצד להביא עוד ועוד מועמדים פוטנציאליים לאתר, איך לגרום להם להישאר בו, איך להציג להם בצורה הכי נוחה שאפשר את המשרות – ואיך להפוך את האתר למקום שכיף ונוח לגלוש בו".

האתר, כאמור, באוויר - וחטיבת הניו-מדיה בתבונה כבר החלה לעקוב אחריו ולחקור את התנהגות הגולשים. "האתר יהיה דינמי לא רק בתכנים שלו," אומרת יולזרי, "אלא גם בחוויית המשתמש שהוא מציע. אנו מנתחים את התנהגות הגולשים בכל רגע נתון - ונמשיך לשפר ולשדרג את האתר בהתאם לתובנות ולממצאים".

בנוסף לאתר מתחילה חברת תבונה לנהל בקרוב את דף הפייסבוק של Gotfriends - ולפעול להגדלת הנוכחות של החברה גם ברשתות החברתיות.

 

Got_inner.jpg

לקבלת כל העידכונים למייל השאירו פרטים

כל הפרטים ישמרו במערכת